NOVINKY

 

- IONTOVÁ TERMÁLNA OZDRAVUJÚCA KÚRA

Ak túžite po krásnych, lesklých vlasoch, ktoré už dávno stratili prirodzenú energiu iontová kúra je jedinečným japonským systémom, ktorý Vám pomôže. BIOIONIC je revolučným prístupom v starostlivosti o vlasy.Táto terapia je založená na využití iontovej technológie Natural Ion Complex™ , zavedení prirodzených iontov k vlasu. Tento špecifický systém obnoví rovnováhu vlhkosti vlasu a vlas dôsledne zacelí, čím sa stáva hladší, pevnejší a dlhodobo lesklejší.

S touto kúrou súvisí aj používanie vhodných kaderníckych nástrojov, v kaderníctve ale aj doma. Týka sa to fénov, kuliem, žehličiek, hrebeňov, kief a pod. Používanie nástrojov s technológiou bio ionic prináša pre vlasy úplne nové dimenzie. Vlasy sú porovnateľne lesklejšie, nie sú suché a nelámu sa.

 

- "AGAVE" ozdravujúci rituál pre vlasy

Modrá agáve spolu s výťažkami cukru, vanilky a kokosu vytvárajú jedinečný zážitok nielen pre Vaše vlasy, ale aj pre všetky zmysly. Tieto jedičné zložky vlasy hydratujú, pomáhajú udržať farbu vlasu a zanechávajú vlasy zrkadlovo lesklé. Agave rituál je jedinečné ošetrenie pre všetky typy a dĺžky vlasov, ale najmä pre suché a krepovité vlasy.

Ošetrenie uvádza študio Renelook za cenu 180€ vrátane produktov pre domáce ošetrenie, ktoré si klient odnesie domov.

Kúra na vlasy trvá od 1,5 -2 hodiny v závislosti od dĺžky vlasov a zotrvá vo vlasoch minimalne 3 mesiace.

Budeme sa tešiť na Vašu navštevu

- "STEAM STYLE "

Nová služba, pre klientky, ktoré milujú zrkadlový lesk vlasov a uhladenie. Steam pod je špeciálna parná žehlička, ktorou sa do vlasu zažehluje pro-keratin. Táto látka je doležitá pre pevnosť a pružnosť vlasov, vlasy sú tak krásne zacelené a majú prirodzený pohyb. Časovo služba zaberie od 30-60 min v závislosti od dĺžky vlasov.

Cena kompletnej služby je v závislosti od dĺžky a hustoty vlasov od 30 €.

- "NANOGEN EXPERT RESEARCH " kozmetické zahustenie vlasov

Jedinečný prípravok prerednúce vlasy s vláknami NANOFIBRES. Prípravok je určený pre ľudí, ktorý pozorujú rednutie vlasov v okolí cestičky ako aj difúzne vypadávanie vlasov. Prípravok je vo forme púdru. Nanáša sa priamo na vlasy na zahustenie konkrétnych riedkych miest. Je určený ako pre ženy tak aj pre mužov. Vyrába sa vo farebnej škále 10 prírodných odtieňoch. Drobné prírodné keratínové vlákna, ktoré prípravok obsahuje majú elektrostatický povlak, ktorý sa ľahko prichytí na vlasovú pokožku. Je bezpečný, komfortný a ľahko sa nanáša a je odolný voči vode a poveternostným vplyvom. Používa sa spolu s fixátorom (locking mist plus)

Priamo u nás v salóne.

Balenie na 2 mesiace Nanogen v cene za 25,90 eur a fixátor v cene za 15,90eur

 

- "SEMIPERMANENTNÉ" predlžovanie a zahusťovanie mihalníc

Vďaka prirodzenému vzhľadu mihalníc budete aj ráno vyzerať ako keby ste sa už nalíčili. Po takejto úprave nebudete potrebovať už ani maskaru. Jedná sa o predlženie a zahustenie mihalníc umelými vlasmi, ktoré vydrží podľa rastu vašich mihalníc. Približne každé 3-4 týždne je nutné doplnenie. Mihalnice sú špeciálne upravené a natočené tak aby kopírovali vaše mihalnice. Sú odolné voči potu, vode a slzám. Samozrejme odporúča sa jemnejšie zaobchádzanie s mihalnicami ako so svojimi prirodzenými. Aplikácia vykonáva špecializovaný odborník a trvá približne 2 hodiny. Mihalnice existujú v niekoľkých hrúbkach, dĺžkach a dokonca aj odtieňoch okrem klasickej čiernej. Pokiaľ chcete docieliť úplne dokonalý vzhľad vašich očí, môžete si zakúpiť špeciálnu maskaru.

Uvádzacia cena tohoto produktu je 130 eur

- "NU SKIN GALVANIC SPA" systém II

Krásne vlasy môžu byť krásnymi len vtedy ak máte zdravú pokožku. Ktorá žena alebo muž by nechcel mať krásne, zdravé a lesklé vlasy? Pre tento účel naše vlasové štúdio rozširuje svoje služby o  jedinečný galvanic spa system II , ktorý je určený nie len na vlasovú pokožku ale aj pokožku celého tela ako aj tváre. Prístroj pracuje na báze galvanického prúdu. Vlasy po ošetrení vlasovej pokožky sú už po prvej aplikácii viditeľne lesklejšie a žiarivejšie. Pri tejto aplikácii sa využívajú aj špeciálne prípravky určené na toto ošetrenie. Systém je samozrejme bezpečný pre vás ako aj pre vlasovú pokožku. Ošetrenie trvá okolo 5 minút a opakovanie sa môže vykonávať podľa stavu pokožky a potreby. Za takéto ošetrenie zaplatíte v našom salóne do konca roka 8 eur ako uvádzaciu cenu .

V akom prípade nie je možné tento systém použiť? Pokožka nenesie žiadne známky poškodenia a podráždenia, teda neaplikuje sa v deň farbenia alebo iného chemického úkonu na vlasovej pokožke. Na pokožke nie je začervenanie alebo otvorené ranky. Kaderníci urobia pred aplikáciou dôkladnú diagnózu analýzu vlasovej pokožky. V prípade, že trpíte alergiou na kovy, atopickým exémom, psoriazou, poruchami štítnej žľazy taktiež nie je možné systém použiť. V neposlednom rade, nie ste operovaní na srdce, nenosíte zubný strojček a nie je žena tehotná.

 

- Renelook štúdio od r.2009 ponúka služby a produkty "KERASTASE", môžete sa tešiť na novinky v oblasti vlasových kúr a špeciálnych masáží.

- "RETEX" systém - trvalé vyrovnávanie vlasov a služba bioionic

Darujte vašim blízkym darček vo forme predplatenej poukážky v štúdiu Renelook  na ozdravujúcu kúru na vlasy.

Cena "Iontovej terapie" je 29,5 EUR pre všetky dĺžky vlasov. Táto akcia platí na zakúpenie poukážky, jej vyčerpanie platí počas celého roka 2010.

 BIO IONIC RETEX systém - TRVALÉ VYROVNÁVANIE VLASOV

Ak sú vaše vlasy kučeravé, bujaré, nepoddajné a každé ráno zápasíte s ich vyrovnaním, tento jedinečný systém  Vašim vlasom pomôže. Táto služba sa vykonáva výhradne v profesionálnych kaderníckych salónoch, kde je potrebné sa oboznámiť s podrobnosťami na individuálnej konzultácii. Zásah vykonáva zaškolený kaderník systémom bio ionic. Zaujímavosťou vyrovnávania vlasov RETEXOM je nízkou koncentrácia chemických prípravkov v produkte, takže v dôsledku toho vlasy nie sú po aplikácii narušené.Vlasy zostávajú dokonale rovné až do vyrastenia, aj bez následného použitia žehličky na vlasy. Vhodnými doplnkovými nástrojmi pri úprave sú už vyššie spomínané fény, žehličky a pod. Nie sú však podmienkou. Uvádzacia cena "Trvalého vyrovnania vlasov" je 230 EUR pre všetky dĺžky vlasov.

 

 

- "THERMOCUT" systém alebo strihanie horúcimi nožnicami