PREDLŽOVANIE A ZAHUSŤOVANIE VLASOV


 

metóda
1
2
3
4
5
6
7
hotnotenie
Tresy
++
++
+
++
-
--
+
5
Belargo
+
+
-
++
+
+
++
7
Keratin
++
+
+
-
++
+
++
9
Bond Plus
++
++
++
++
+
+
++
12
Bond Plus 2
++
++
++
++
++
++
++
14

 

 

Na zvýraznenie Vašej ženskosti Vám náš salón ponúka okrem dôkladnej starostlivosti o Vaše vlasy aj ich predlžovanie a zahusťovanie. Nemusíte čakať niekoľko rokov, aby Vám dorástli do požadovanej dĺžky. Stačí sa na pár hodín zveriť do rúk našich odborníkov a výsledok Vás očarí.
Predlžovanie vlasov znamená nadpájanie Vašich vlasov umelými tak, aby vznikol dojem, že sa jedná o Vaše vlastné vlasy. Pridávajú sa v podobe pramienkov, ktoré sú uchytené k vlastným vlasom čo najbližšie k pokožke. Pre udržanie rovnako výborného efektu na dlhú dobu je vhodné si po dvoch, troch mesiacoch nechať pridané pramienky uvoľniť a posunúť na pôvodné miesto.
Pre dosiahnutie dokonalého výsledku vyberáme kvalitné a dobre spracované vlasy, ktoré sa zarovnávajú v smere kutikuly. Používame najnovšiu metódu BOND PLUS 2.

Pri vzájomnom porovnaní metód sme zvolili tieto body:
1. Doba potrebná na uchytenie vlasov
2. Doba potrebná na odpojenie vlasov
3. Riziko poškodenia vlastných vlasov vplyvom metódy.
4. Možnosť opakovaného použitia pridaných vlasov.
5. Frekvencia služieb potrebných k pravidelnej údržbe.
6. Náročnosť údržby.
7. Konečný výsledok.
Jednotlivé body sú klasifikované jedným alebo dvomi mínusmi pri zápornom hodnotení, a jedným alebo dvomi plusmi pri kladnom hodnotení. Najvyšší počet dosiahnutých bodov v konečnom hodnotení určuje nejlepšie hodnotenú metódu.

 

 

 

 

 

 

 

 

METÓDA BOND PLUS

Metóda Bond Plus patrí nielen medzi najšetrnejšie ale zároveň aj najekonomickejšie metódy predlžovania vlasov.

Vlasové pramienky pridaných vlasov sú uchytené k vlastným vlasom za pomoci plastových trubičiek, ktoré sa po zahriatí zmrštia a dôjde tak k pevnému ale bezpečnému spojeniu vlastných vlasov s pridanými pramienkami. Opätovným zahriatím spojov je možné tieto pramienky zase uvoľniť.

Prečo si zvoliť metódu BOND PLUS?

Hlavné prednosti:

Pri predlžovaní vlasov metódou Bond Plus používame iba tie najkvalitnejšie európske vlasy, v našom prípade z vlastného výkupu výhradne slovenských vlasov. Vlasy vyberáme podľa štruktúry a kvality vlasov klienta, po individuálnej konzultácií.

  • metóda Bond Plus je hlavne veľmi ekonomická a to z jednoduchého dôvodu, pretože pramienky vlasov je možné používať opakovane a nie je nutné nahradzovať novými pramienkami pri každom posunutí.
  • vhodná aj pre vlasy odfarbené a inak chemicky upravené. Pridané vlasy je možné natáčať, farbiť a upravovať ako vlastné vlasy.
  • k vlastným vlasom je šetrná a bezpečná
  • zaručuje rýchle, pevné a šetrné spojenie
  • plastové trubičky na spoje sú k dispozícií v 12tich farebných odtieňoch, čo zaručuje vytvorenie nenápadného spojenia.

Aplikácia predlžovania vlasov trvá zhruba 1 hodinu. Uvoľnenie predlžovaných vlasov sa uskutočňuje bez použitia mechanického alebo chemického pôsobenia. Vlasy je možné uvoľniť v priebehu 15tich minút.

Pre dosiahnutie najlepšieho možného výsledku je nutné, aby vlastné vlasy mali minimálnu dĺžku 10 – 15cm. Jedná sa najmä o vlasy na temene a bočných stranách hlavy, pri ušiach a podobne. Predĺženie ofiny sa v určitej dĺžke dá uskutočniť, ale veľmi ho z praxe neodporúčame, pretože spoje nie je možné dostatočne skryť.

Predĺženie vlasov je nutné po 2 – 3 mesiacoch opäť obnoviť posunutím na pôvodné miesto. Interval posunutia vlasov je závislí od rastu vlasov.

Pre ošetrenie odporúčame používanie vlasovej kozmetiky, ktorá výrazne regeneruje vlasy. Túto kozmetiku je možné si zakúpiť v našom salóne. Samozrejmosťou je aj špeciálna kefa na česanie ako nadpojených tak aj vlastných vlasov.

Postup predlžovania vlasov:

Vlasové spoje sa upevňujú na vlasy pomocou špeciálneho háčika a trubičky z PVC materiálu, prístrojom pri teplote cca 100 – 120 °C. Touto teplotou pôjde k zmršteniu spoja a súčasne aj k spojeniu vlasového trsu na vlastný prameň vlasov asi 0,5cm od vlasovej pokožky. PVC trubičky sú k dispozícií v 12tich farebných odtieňoch, čo umožňuje vytvoriť nenápadný spoj. Pri opätovnom zahriatí sa spoj potiahnutím dá dať dole bez toho, aby došlo k poškodeniu vlastných vlasov.

Časté otázky na predlžované vlasy:

Môžem sa s predlžovanými vlasmi kúpať v mori?

Áno samozrejme, ale je nutné od dĺžky 30cm vlasy zopnúť do gumičky. Rovnako postupujeme pri kúpaní v bazéne alebo vo vírivke.

Môžem navštevovať solárium?

Áno, pobyt v solárium nijako neovplyvňuje vzhľad vlasov, ale odporúčame si ich prekryť uterákom, aby sa vlasy nevysušovali, ako nadpájané, tak aj vlastné.

Môžem si vlasy farbiť, odfarbovať, melírovať?

Áno, používame výhradne ľudské vlasy, takže sa správajú ako Vaše vlastné.

Môžem si vlasy fúkať fénom a kefou?

Áno, správame sa k predlžovaným vlasom ako k vlastným.

 

   

 

galéria